Scroll Top

współpraca

Co może zyskać apteka, współpracując z nami?

Niezależne badania rynku potwierdzają, że apteka zrzeszona w sieci lepiej sobie radzi finansowo i jest bardziej konkurencyjna w porównaniu z placówkami indywidulanymi, gdyż ma dostęp do stałej, atrakcyjnej oferty producenckiej.
– Partnerska współpraca, w przypadku sieci 4 Pory Roku, nie polega jedynie na oferowaniu w dobrych cenach znanych produktów, poszukiwanych przez pacjentów. Dbamy o nasze apteki na co dzień, pomagamy im konkurować na lokalnym rynku, bo ich sukces to nasz główny cel. Nie narzucamy zmian, lecz pokazujemy, co zrobić, aby się rozwijać.

– podkreśla Anna Pawleta, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu
sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku.

Co robimy dla aptek?

 • Pomagamy aptekom pozyskać nowych pacjentów

  Oferujemy dostęp do 95 procent asortymentu na rynku farmaceutycznym, dzięki czemu nasze apteki partnerskie stają się bardziej konkurencyjne w swoich lokalizacjach.

 • Zwiększamy sprzedaż i zysk

  Tak zarządzamy dostawami, aby apteki oferowały pacjentom jak najszerszy asortyment w korzystnych cenach, zachowując atrakcyjne marże.

 • Optymalizujemy zakupy

  Przygotowujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeb apteki – bez konieczności zamawiania towaru „na zapas”.

 • Premiujemy sprzedaż

  Oferujemy właścicielom aptek dodatkowe premie i system motywacyjny dla pracowników, związany z realizacją celów.

 • Przygotowujemy akcje marketingowe

  Nasz koordynator pomaga aptece partnerskiej uzyskać przewagę nad lokalną konkurencją indywidualnymi działaniami, dostosowanymi do potrzeb w danej chwili.

 • Przedstawiamy partnerów

  W mediach społecznościowych prezentujemy naszych partnerów biznesowych, prezentując ich biznesy, ale przede wszystkim pokazując troskę o pacjentów. Apteka partnerska zostaje też wpisana na listę placówek na apteka4poryroku.pl

 • Przyprowadzamy klientów kupujących w Internecie do aptek stacjonarnych

  Dzięki współpracy z platformą rezerwacyjną allecco.pl mamy możliwość powiększenia grona pacjentów apteki stacjonarnej o klientów internetowych (gdy placówka stanie się punktem odbioru przesyłek allecco.pl). Oznacza to dodatkowy zysk dla apteki.

 • Upraszczamy formalności

  Umowy dla aptek partnerskich są przejrzyste (obowiązuje zaledwie miesięczny termin wypowiedzenia). Codzienną współpracę ułatwia prosty system informatyczny.

 • Zapewniamy pomoc prawną

  Gdy apteka potrzebuje wsparcia, w ramach działań związanych ze współpracą z naszą siecią, oferujemy profesjonalną pomoc prawną.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt z Anną Pawletą

ANNA PAWLETA

dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Co może zyskać producent, współpracując z naszą siecią?

Trzy tysiące aptek zamawia towar w hurtowni Medicare-Galenica będącej w naszej Grupie. Codziennie placówki pracujące w sieci 4 Pory Roku obsługują 18 tysięcy pacjentów. W nich pokazujemy asortyment oferowany w aptekach.

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do współpracy i dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona pacjentów aptek 4 Pory Roku, zapraszamy:

Gabriela Ślosarczyk

Category Manager

Dagmara Magnuszewska
Category Manager
ANNA BRYCKA
Category Manager
ANNA PIERZCHAŁA

Junior Category Manager

Contact to Listing Owner

Captcha Code