Aktualności

Aktualności

SZKOLENIA
Jesteśmy gotowi, będziemy szczepić
Grupa farmaceutów z aptek 4 Pory Roku jest już po obowiązkowych szkoleniach i czeka w gotowości, aby szczepić pacjentów przeciwko Covid-19.
JUBILEUSZ
Nasza misja jest niezmienna
Dekadę temu, gdy Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku rozpoczynała działalność, były z nami cztery apteki. Dziś w naszej rodzinie mamy setki niesamowitych farmaceutów i jesteśmy w TOP 10 sieci aptek.
JUBILEUSZ
Tak powstała sieć aptek 4 Pory Roku
Mamy 10 lat! Jaka misja przyświecała zakładaniu Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku? Jak wyglądały pierwsze placówki, czym ich ojcowie-założyciele chcieli wyróżnić się na rynku?
WOŚP 2021
Z radością biegniemy z pomocą
Nasza ekipa pobiegła dla chorych na cukrzycę w ramach akcji WOŚP. Świętowaliśmy w ten sposób 30. urodziny Medicare-Galenica.
COVID-19
Nie milczę, moją misją jest edukacja
Alina Kilian jest farmaceutką, która wykorzystuje posiadaną wiedzę i podaje naukowe argumenty tym, którzy straszą w Internecie szczepionką przeciwko Covid-19.
COVID-19
Marzymy o normalności w aptece
Mija rok od czasu wybuchu pandemii. To był dla nas trudny czas. Chcemy funkcjonować jak dawniej. W moim zespole przeciwko Covid-19 zaszczepią się wszyscy.
COVID-19
Szczepcie się, jeśli tylko możecie
Na horyzoncie nie widać końca epidemii koronawirusa. Dlatego szczepienia przeciwko Covid-19 mogą być jedyną szansą na powrót do normalności.
AKCJA
Specjalna przesyłka dla Domu Chłopaków
Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku przyłączyła się do wsparcia mieszkańców Domu Chłopaków w Broniszewicach, który jest prowadzony przez Dominikanki. To akcja wspólna z Biocanto.
AKCJA
Z radością wsparliśmy Szlachetną Paczkę
W tym roku po raz kolejny, wraz z Grupą Farmaceutyczną Investcare, włączyliśmy się przed Świętami w przygotowanie Szlachetnej Paczki dla potrzebującej rodziny.
AKCJA
Dzielimy się najcenniejszym darem
Naprawdę nie potrzeba wiele, by pomóc, aby uratować czyjeś życie! Dlatego wzięliśmy udział w akcji oddawania krwi. Była to już druga firmowa akcja honorowego krwiodawstwa.
ŚWIĘTO
Specjalnie dla naszych farmaceutów
25 września obchodzimy Światowy Dzień Farmaceuty, a dzień później – Ogólnopolski Dzień Aptekarza . Do życzeń dla naszych farmaceutów dołączamy specjalnie przygotowane laurki!
Anna Pawleta, kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku.
PRACA W SIECI
Wsparcie dla partnerów w czasie Covid19
Partnerów w Sieci Aptek 4 Pory Roku wspieramy na co dzień. Nie ma jednak jednej ścieżki działań dla wszystkich. Koordynatorzy pomagają właścicielom aptek w wielu sprawach.
BIZNES
Dobre informacje z naszych aptek
Choć praca farmaceutów w czasie pandemii nie jest łatwa, a Covid19 mocno zmienił rynek aptek, mamy pozytywne dane dla naszych partnerów biznesowych.
DZIEŃ OJCA
Pan z apteki, czyli tata - farmaceuta
Bycie tatą to najważniejsza rola w moim życiu – mówi Aleksander Porwit, farmaceuta, który w mysłowickich Kosztowach (woj. śląskie) prowadzi aptekę w sieci 4 Pory Roku.
NASI LUDZIE
Nowy wiceprezes w spółce
Piotr Sawicki od czerwca 2020 r. jest wiceprezesem Pharmacy Solutions – spółki, która zarządza Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku. W biznesie stawia na partnerstwo. Partnerstwo, które buduje relacje, ponieważ dobre relacje pozwalają na zaufanie partnerów do siebie.
NASZA AKCJA
Oddaliśmy prawie 11 litrów krwi!
Zaledwie pięć godzin wystarczyło, by od pracowników i przyjaciół Grupy Farmaceutycznej Investcare – do której należy Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku – popłynęło blisko 11 litrów krwi.
WAŻNA INFORMACJA
Senior na szóstkę – akcja naszej sieci
Zachęcamy apteki do przyłączenia się do naszej akcji „Senior na szóstkę”. Zależy nam na promowaniu długofalowej opieki nad osobami starszymi i zapewnieniu im wsparcia nie tylko w zakupach.
INSTRUKCJA
Bezpłatne materiały ochronne
Ministerstwo Zdrowia udostępniło możliwość zamówienia przez Internet bezpłatnych środków ochrony osobistej dla pracowników aptek. Zapotrzebowanie na środki należy złożyć poprzez formularz na stronie Ministerstwa Zdrowia.
WAŻNA INFORMACJA
Wspieramy apteki w każdej sytuacji
Sprawne przeorganizowanie pracy apteki w czasie epidemii koronawirusa jest dużym wyzwaniem. Jak radzą sobie farmaceuci, którzy skorzystali z wytycznych przygotowanych przez zespoły sieci aptek 4 Pory Roku oraz Medicare-Galenica?
WAŻNA INFORMACJA
Misja i odpowiedzialność farmaceutów
Jak radzą sobie apteki, aby chronić przed zarażeniem koronawirusem swoich pracowników i pacjentów? Co robią, by zachować ciągłość sprzedaży leków? Jakie dodatkowe obowiązki spadają na farmaceutów?
WAŻNA INFORMACJA
Jak chronić swoje zdrowie i biznes apteczny?
Przygotowaliśmy kilka wytycznych, które pomogą aptekom działać w kryzysie i pozwolą nieprzerwanie dostarczać leki pacjentom. Zapraszamy do lektury naszego poradnika, stworzonego przez zespół 4 Pór Roku.