10. urodziny świętowaliśmy na sportowo

Aktualności

Z okazji dekady działalności Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, spotkaliśmy się z farmaceutami oraz przedstawicielami firm farmaceutycznych na Patchampie w Wilczysku.

Urodzinowy piknik udał się wyjątkowo, nastroje dopisywały, choć czasem było słońce, a czasem deszcz. Piękna okolica przypadła do gustu naszym gościom: serce Beskidu Małego, u podnóża Magurki, wśród zielni – w takiej scenerii przywoływaliśmy wspomnienia i planowaliśmy kolejne wyzwania.

Rekreacyjnie …

W ramach pikniku odbył się i rajd rowerowy, i rekreacyjna wycieczka, i wspólne biesiadowanie połączone ze wspominaniem początków działalności Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku. Była też plenerowa wystawa i oczywiście tort! Najważniejsze jednak, że mogliśmy celebrować jubileusz wspólnie z naszymi partnerami.

… i charytatywnie

Świętując urodziny Sieci jednocześnie uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej wspierającej dwie rowerzystki, które uległy poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu – Ritę Malinkiewicz i Katarzynę Konwę (wspomagane przez fundację, którą prowadzi znana farmaceutka i zapalona cyklistka – Alina Kilian). Trzymamy kciuki za powrót pań do sprawności. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc ich rehabilitację.

– Chcieliśmy połączyć świętowanie z pomocą potrzebującym. Wspieranie innych mamy bowiem w naszym firmowym DNA. Od 10 lat tworzymy firmę, która troszczy się o pacjentów – podkreśla Katarzyna Czajczyńska, prezes spółki Pharmacy Solutions, zarządzającej Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku. – Abyśmy mogli zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie, idziemy z duchem czasu i wdrażamy w Sieci innowacyjne rozwiązania. Nasza misja i przywiązanie do zasad, pozostają jednak niezmienne.

Dziękujemy za udział w pikniku z okazji 10. urodzin Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, za obecność na Patchampie w Wilczysku, ale także za nadesłane życzenia oraz za kibicowanie naszym kolegom z hurtowni Medicare-Galenica jadącym w nocnym rajdzie rowerowym (Markowi Kozłowskiemu i Mateuszowi Cieluchowi). Bardzo doceniamy gesty sympatii na starcie ze strony naszych partnerów z aptek.

Bożena Kwaśniak,
przewodnicząca Rady Nadzorczej spółki Pharmacy Solutions:

– Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, do tego projektu zaprosiliśmy wyjątkowe osoby, naszych sprawdzonych partnerów biznesowych, kolegów, znajomych farmaceutów, którzy prowadzili i prowadzą swoje własne apteki, choć pod wspólnym logo.

Po drugie, wszystkim nam przyświeca misja. Kim jesteśmy dla pacjentów? Aptekami „dobrych opowieści”. Budujemy więź nie tylko z naszą marką, ale także między ludźmi. To dzięki pracy farmaceutów pacjenci czują, że aptekom 4 Pory Roku mogą zaufać i dostaną wsparcie.

Po trzecie, naszych farmaceutów cechuje zamiłowanie do poszerzania swojej wiedzy, otwartość na innowacje oraz empatia. Dzięki temu wszystkiemu apteki 4 Pory Roku wyróżniają się na tle innych sieci, a pacjenci wracają do nas.

Contact to Listing Owner

Captcha Code