Scroll Top

Oddając krew ratujemy życie

Aktualności

Za nami kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. To już tradycja, że dwa razy w roku pomagamy w ten właśnie sposób osobom chorym i ofiarom wypadków.

Oddając jedną jednostkę krwi (450 ml), można uratować życie aż trzech osób. Dzięki ostatniej akcji udało nam się wesprzeć kilkudziesięciu chorych.

Dzielenie się życiem poprzez organizację firmowych donacji, weszło nam w krew na dobre! Regularnie, dwa razy do roku, przyjeżdża do naszej siedziby krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, a każdy pracownik ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Panie z personelu krwiobusu mówiły, że były pod wrażeniem, jak zdyscyplinowany mamy zespół, że wszyscy są na czas, że zapisani nie wycofują się w ostatniej chwili.

– Zostałam krwiodawcą, ponieważ uważam to za naturalne, płynące z serca działanie. W firmowej akcji wzięłam udział po raz kolejny – mówi Anna Szwed, regionalny koordynator ds. sieci 4 Pory Roku. – Nie potrzeba wiele, by pomóc. Sama myśl, że moja krew może uratować komuś życie jest już dla mnie motywująca. Poza tym nigdy nie wiemy, kiedy to my sami lub ktoś z naszej rodziny, może potrzebować takiego wsparcia.

Dziękujemy krwiodawcom z naszej Grupy Farmaceutycznej Investcare, a także ekipie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach za profesjonalizm i wizytę krwiobusu w Mysłowicach.

Contact to Listing Owner

Captcha Code