Śpiewające anioły i akcja pomocy

Aktualności

Za nami Kiermasz Charytatywny Grupy Investcare. To w czasie tej imprezy debiutował firmowy zespół, a wśród wokalistów – Monika Loska z naszej Sieci.

Pracownicy z Sieci Aptek 4 Pory Roku, ale także z całej Grupy Investcare, przynosili na kiermasz świąteczne potrawy własnej produkcji oraz ciasta i inne produkty. Dzięki ich sprzedaży, zasililiśmy konto Jakuba Cieleckiego z Rzeszowa (którego mama pracowała w farmacji), aby syn mógł się dalej rehabilitować. Dwa lata temu nastolatek miał wypadek szybowcowy i nadal walczy o odzyskanie pełnej sprawności.

Anielska atmosfera

Gdyby chcieć podsumować w skrócie to, co się działo na naszym charytatywnym kiermaszu: było anielsko!

Na uroczystość przyjechał do siedziby naszej firmy Daniel (chłopiec, którego rehabilitację także ostatnio wspieraliśmy), razem ze swoją mamą – panią Dominiką (farmaceutką z Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku). Tym razem włączyli się do akcji pomocy Kubie, a my mogliśmy przekazać Danielowi kolejne wsparcie na jego terapię.

Dziękujemy artystce – rzeźbiarce, Laurze Szymoniuk, za rzeźbę przeznaczoną na licytację dla Daniela. A Danielowi za wspaniały tort, który upiekł dla wszystkich darczyńców.

Koncert na żywo

Wisienką na świątecznym torcie był koncert młodej, ale już sławnej, grupy wokalnej Angels of Investcare. Angelsi – pod kierownictwem muzycznym Łukasza Nowaka (na co dzień wiceprezesa Medicare-Galenica) – zafundowali wszystkim moc wzruszeń!

Kolędowaliśmy przy pianinie, aż się mury trzęsły. Podziwialiśmy wokalne talenty wszystkich Angelsów, ale zachwyciła nas Monika Loska z naszej Sieci, która dotąd trzymała w tajemnicy swój talent.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i włączyli się w akcje wsparcia Kuby i Daniela.

Contact to Listing Owner

Captcha Code