Scroll Top

Z aptekarzami i Biocanto w Lublińcu

Aktualności

2. Mistrzostwa Polski Farmaceutów i Przyjaciół Farmacji w biegu przełajowym już za nami. W Lublińcu był i sport, i integracja w Strefie Zdrowych Drinków Biocanto.

Grupa Farmaceutyczna Investcare (w skład której wchodzi nasza Sieć 4 Pory Roku) była partnerem plenerowej imprezy, którą w Lublińcu zorganizowała Śląska Izba Aptekarska. Piękne otoczenie, wymagająca trasa, finisz na pomoście oraz niezwykła atmosfera wśród zawodników i kibiców – to wszystko stworzyło klimat tego wydarzenia.

Dziękujemy farmaceutom i przyjaciołom farmacji za sportowe emocje oraz ciekawe prelekcje, na przykład o tym, jak prawidłowo oddychać. Miło było Was gościć w Strefie Zdrowych Drinków Biocanto i móc wspólnie porozmawiać nie tylko o pracy, ale także o sportowych pasjach, przy gorącym naparze Caldo Complex (od Biocanto oczywiście!).

Wszystkich fanów rozgrzewającego Caldo Complex od Biocanto oraz Elektrolitów Biocanto o wyjątkowej mocy i smaku, zapraszamy na fanpage Biocanto! Chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami: https://apteka4poryroku.pl/nasi-ludzie/.

Contact to Listing Owner

Captcha Code