Zgrany zespół to podstawa sukcesu

Aktualności

Aby zadbać o partnerów Sieci Aptek 4 Pory Roku, oferujemy im znacznie więcej niż doskonałe warunki handlowe. Oddajemy ich pod opiekę koordynatorów, którzy stają się przewodnikami dla aptek.

O tym, co wyróżnia naszych opiekunów aptek partnerskich i co robią na co dzień dla klientów, mówi Anna Pawleta, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Pharmacy Solutions, spółce zarządzającej Siecią Aptek partnerskich 4 Pory Roku.

– Nasi koordynatorzy zawsze chcą dogłębnie poznać wyzwania, z jakimi mierzy się lokalnie apteka, którą mają pod swoją pieczą. Stawiamy na partnerstwo i indywidualne podejście, nie dopasowujemy aptek do sztywnych schematów współpracy. Wiemy, że każda placówka jest inna, ma inne potrzeby, w inny sposób musi konkurować – mówi Anna Pawleta.

Dlatego rozmowy z właścicielami aptek zawsze rozpoczynają się od analizy sytuacji danej placówki.

– Koordynatorzy wiele czasu poświęcają na zbadanie lokalnego rynku, a następnie na przygotowanie najlepszego planu sprzedażowo-zakupowego. Nasi partnerzy najbardziej cenią w nas właśnie za to, że nie trzymamy się sztywnych, niezmiennych i długookresowych szablonów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować, gdy pojawią się nagłe zmiany na rynku – podkreśla Anna Pawleta i dodaje:

– Nie bez znaczenia jest też fakt, że w Pharmacy Solutions – spółce zarządzającej Siecią Aptek partnerskich 4 Pory Roku – pracujemy w doświadczonym, zgranym zespole. Znaczna część naszej ekipy to osoby, które są z nami od samego początku, które tworzyły ten biznes. Dobrze znamy rynek farmaceutyczny, liczba współpracujących z nami aptek sukcesywnie się powiększa. Jesteśmy ambitni i lubimy stawiać sobie śmiałe wyzwania. Postawienie farmaceuty i potrzeb jego apteki w centrum uwagi to wymagające czasu i dużego zaangażowania podejście. Ale właśnie tak działamy i jesteśmy z tego dumni!

Zapraszamy do współpracy z naszą siecią.
Więcej informacji: anna.pawleta@apteka4poryroku.pl