Wiemy, jak wspierać apteki na co dzień

Aktualności

2021 rok był wyjątkowo pracowity, ale też szczególnie udany dla naszej Sieci. Dołączyło do nas 45 aptek, które chcą rozwijać swój biznes w ramach 4 Pór Roku.

Miniony rok zapisał się w historii Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku jako niezwykły z kilku powodów. Po pierwsze: świętowaliśmy 10. urodziny Sieci. Po drugie: świętując – pomagaliśmy, włączając się w akcje charytatywne (m.in. wspierając finansowo dwie cyklistki po tragicznym wypadku komunikacyjnym, nastolatka po wypadku szybowcowym czy rodziny uchodźców). A po trzecie: zaufało nam 45 kolejnych aptek, które dołączyły do naszej rodziny i chcą się rozwijać razem z nami.

Dajemy rozwiązania na miarę

Katarzyna Czajczyńska, prezes spółki Pharmacy Solutions, zarządzającej Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku

O działaniach w 2021 roku mówi Katarzyna Czajczyńska, prezes spółki Pharmacy Solutions, zarządzającej Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku:

– Gdybym miała w trzech słowach określić, jaki był dla naszej organizacji miniony rok, powiedziałabym: udany, pracowity i wyjątkowy. Był taki, choć apteki pracowały w trudnych warunkach, właściwie kryzysowych ze względu na konsekwencje związane z Covid-19.

Bardzo nas cieszy, że dołączyło do nas 45 placówek. Dziś sieć zrzesza 177 aptek. Pracujemy na co dzień z doświadczonymi farmaceutami, którzy poszukują nowych rozwiązań dla swoich biznesów, ale jednocześnie mają świadomość, że działają lokalnie i dlatego potrzebują rozwiązań szytych na miarę.

My także doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym partnerom narzędzia, które wzmacniają ich pozycję na lokalnym rynku. Pomagamy im zarządzać cenami i zakupami, mając wiedzę, jak wygląda oferta placówek, z którymi konkurują w swojej okolicy. I takie wsparcie oraz elastyczność w podejściu do wielu kwestii związanych z prowadzeniem apteki, członkowie naszej sieci cenią najbardziej.

Naszym zadaniem jest ułatwianie prowadzenia aptecznego biznesu, szczególnie w czasach niepewności i pandemii. Oferujemy również bazę wiedzy, sugerujemy rozwiązania. Dlatego m.in. przygotowaliśmy pakiet informacji i dokumentów dla kierowników aptek, niezbędny po wprowadzeniu Ustawy o zawodzie farmaceuty.

Natomiast w tym roku będziemy pomagać naszym partnerom z Sieci w przygotowaniach do wdrożenia opieki farmaceutycznej, która na pewno jest szansą dla wielu aptek na rozwój. Farmaceuci muszą się jednak dobrze przygotować do świadczenia tych usług.

Podsumowując: zależy nam, aby farmaceuta mógł spokojnie pracować na rzecz pacjentów, mając poczucie bezpieczeństwa prowadzenia biznesu, dzięki naszemu wsparciu.

Contact to Listing Owner

Captcha Code